TERA'dan gelecek planları...

TERA'dan gelecek planları...

Can Arabacı
Can Arabacı 25.12.2013 - 10:48
2014'te TERA oyuncularını neler bekliyor?
2013'ü arkamızda bırakmaya artık çok yakınız ve aynen bizim yaptığımız gibi oyun firmaları da 2013'ün kendileri için nasıl geçtiğini değerlendirmeye devam ediyorlar. Bu sene içinde F2P modeline geçen TERA için yapımcıları bir istisna yapıp değerlendirme sürecini bizlerle paylaşmaya karar vermişler. Buna göre 2013 yılı içerisinde:

-Yeni özgün zindanlar ve 10-20 kişi destekleyen raidler yaratılmış.
-PVP sevenler için iki farklı Battleground eklenmiş.
-Oyunun 1. yıl dönümü koca 1 ay süren etkinliklerle kutlanmış ve oyunculara tonla hediye verilmiş.
-Şubat ayında F2P modeline geçerek tarihin en başarılı F2P tecrübelerinden birini sunmuşlar.
-Oyuncularıyla gurur duymuşlar. Canyon Clash 2'de 500 oyuncunun birbiriyle savaşması, oyuncuların kendi loading ekranları için tasarımlar yapmaları gibi şeyler ve topluluğun oyunu sahiplenmesi yapımcıları çok memnun etmiş.


Ve genel olarak 2013'ten memnun kalmışlar. Ancak 2014'te oyuncuları çok daha büyük şeylerin beklediğini çıtlatmadan da edememişler...

Mesela en heyecan verici yeniliklerden biri olan yeni Battleground konsepti Kumasylum, ocak ayında hemen oyuncularla buluşacak. Bu oyun türünde oyuncular oldukça heybetli yaratıklara dönüşecek ve hazinelerini çalmaya çalışan 7 oyuncuya karşı dövüşecekler. Bunun dışında Elite durumundaki üyelere yeni perkler ve özel bir mount'un da yolda olduğunu açıkladılar. Son olarak da tabii ki yeni yıla oyun içi festival koymadan olmaz... Rootstock festivaliyle TERA da yılbaşını sanal olarak kutlayabileceğimiz oyunlar listesine giriyor böylece. Şu ana kadar saydıklarımız sadece Ocak ayında gerçekleşecek olan şeyler. Daha da ötesine baktığımızda yeni zindanlar, raidler ve hatta tamamen özgün yeteneklere, silahlara sahip olacak yeni bir sınıf bile TERA'nın 2014 falında gözükenler arasında.

TERA'dan gelecek planları...
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 13:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×