Terminal Reality kapandı!

Terminal Reality kapandı!

Can Arabacı
Can Arabacı 12.12.2013 - 14:33
1994 yılında kurulan firma söylentilere göre sessiz sedasız kapandı!
Nocturne, BloodRayne, Ghostbusters: The Video Game gibi oyunlara imza atmış Terminal Reality oyun basınını çalkalayan bazı haberlere göre sessiz sedasız kapanmış durumda. Nocturne ile birlikte 1999 yılında ilk kumaş fiziklerini geliştiren, BloodRayne'le kızıl saçlı, soluk tenli ve çekici bayanlara kan grubumuzu söylememeyi öğreten Terminal Reality son yıllarda Kinect Star Wars ("I am solo, Han Solo" diye dans eden Han Solo hala kabuslarımıza giriyor) ve The Walking Dead: Survival Instinct gibi bazı fiyaskolara imza atmış olsa bile yine de gidişine üzüldüğümüz bir firma oldu. Tabii eğer söylentiler doğruysa...

Şu ana kadar Terminal Reality'nin kapandığına dair elimizdeki tek bilgi 10 sene boyunca şirkette çalışan Jesse Sosa'nın Facebook sayfasında yazdıkları. Mesajında işlerin karışmaya başladığını hissettiğinde şirketi terkettiğini ve şimdi de kapanma haberini aldığında karışık duygular içerisinde olduğunu vurgulayan Jesse, şirkette çalışan herkesi hala ailesi olarak gördüğünü ve onları özleyeceğini de eklemeyi ihmal etmemiş.

Henüz resmi ağızlardan bir duyuru gelmiş olmasa da, firmanın sitesinin ve Facebook sayfasının da aylardır güncellenmemiş olması sanırız ki firmada işlerin bir süredir yolunda gitmediğini doğruluyor.

Terminal Reality kapandı!

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 05:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2015 18:46
new balance???
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×