Terminator: Dawn of Fate

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Birer ölüm makinesi olan Terminatör'ler konsollarımıza geliyor.
Terminator ile yeniden...

Terminator 3: Rise Of The Machines ile ilgili söylentiler ortalarda gezdiği sıralarda Infrogames firması durdurulamayan ve ölümcül robotları tekrar konsollarımıza getirmeye hazırlanıyor. Bu yeni oyun zaman periyodu olarak kendine 1. ve 2. filmden önceki bir zamanı seçmiş ve oyunda Kyle Reese olarak Terminator'ü durdurmaya çalışıyoruz. Yani oyun filmindeki gibi ileri, 2000'li yıllarda değil de bizim zamanımıza yakın bir süreç içerisinde geçiyor. 

Oyun 2027 yılında cereyan ediyor ve oyunda insanlardan kurulu bir birlik, Skynet'in tehlikeli güçlerine karşı mücadele ediyor. Terminator'ler ve diğer tehlikeli makinelere karşı mücadele ederek 1. filmin başladığı yere doğru gelmeye yani oyunun sonuna ulaşmaya çalışıyoruz. Reese'i yöneterek herkezin favori insan düşmanı Cyborg'unun elinden Sarah Conner'ı (insanların birliğinin lideri John'un annesi) kurtarmaya çalışıyoruz. Reese ile birlikte seçebileceğimiz 3 Tech Com üyesi olacak (diğerleri de Special Operations görevlisi Catherina Luna ve Captain Luther Perry). Her karakterin kendine göre değişen gücü, dövüş sistemi ve özel silahları olacak. 

T-800

Oyunda birbirinden zorlu 12 görevin yanında ayrıca düşmanlara karşı kullanabileceğimiz birbirinden farklı 20 silah olacak (roketatarlar, şok silahları ve patlayıcılar). Oyundaki her bölüm birbirinden detaylı olacak ve çevre ile etkileşim de yüksek olacak. Real time yıldırım ve gölge efektleri konsollarımızda oldukça güzel gözükecekler. Birbirinden farklı ve yapay zekası yüksek 15 düşmanın yanında ayrıca korkulu rüyamız T - 800 de oyuna dahil olacak. 

Oyunda dinamik bir kamera sistemi olacak ve böylece düşmanları hedeflemek için hem hızlı hem de dikkatli olmamız gerekecek. Oyun hem 1. hem de 3. şahıs görünümünden oynanabilecek ve ağzına kadar aksiyon bizi bekliyor olacak. 

Kullanabileceğimiz editörlerin de eklenmesi beklenen oyunda ayrıca filmden alınan Soundtrack'ler de oyunu süsleyecek. Terminator: Dawn Of Fate'in 2002'nin sonlarına doğru hazır olması bekleniyor. Oyunla ilgili daha fazla bilgi ayrıca E3 fuarında da verilecek. Oyun hakkındaki gelişmeleri Terminator: Dawn of Fate'in resmi web sitesi https://www.terminator-game.com dan da takip edebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 21:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Terminator: Dawn of Fate

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×