Terörü lanetliyoruz!

Onur Güner
Onur Güner 11.12.2016 - 11:06
Bitsin artık bu acılar
Dün gece saatlerinde Beşiktaş-Bursaspor maçının ardından meydana gelen hain terör saldırısından dolayı Merlin'in Kazanı olarak büyük bir üzüntü ve acı içerisindeyiz. Saldırıda yaşamını yitiren 30'u polis toplam 38 şehidimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına da başsağlığı ve ayrıca 4'ü ağır olmak üzere toplam 155 yaralımıza da Allah'tan acil şifalar diliyoruz. Umarız bir an önce bu acılar diner ve Türk milleti olarak artık bu acıları yaşamayız. Bu kötü günde herkesi birlik ve beraberliğe çağrıyor, her zamankinden daha çok teröre karşı durmak için tek vücut olmamız gerektiğini yineliyoruz. Umarız bu olayı gerçekleştiren, planlayan, arkasında duran ve azmettiren kim varsa en kısa sürede yakalanır ve hak ettikleri cezayı alırlar. Hiçbir şey bir insanın canından daha değerli değildir. Türk milleti olarak tekrardan başımız sağ olsun..

Terörü lanetliyoruz!
Terörü lanetliyoruz!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×