Terry Crews, Mortal Kombat 11'de Jax karakterini oynayabilir

Terry Crews, Mortal Kombat 11'de Jax karakterini oynayabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 27.01.2019 - 14:48
Hadi bakalım.

Mortal Kombat 11 ile seriye bazı yenilikler katan geliştiriciler, oyun hakkında her gün yeni bir bilgi daha açıklıyor. Geçtiğimiz haftalarda Londra'da düzenlenen özel bir etkinlikle oyunu daha fazla detaylandıran geliştiriciler, oyunda bulunacak bazı karakterleri açıklamışlardı. Şimdi ise ortaya ilgi çekici bir iddia atıldı. Mortal Kombat serisinin klasik karakterlerinden bir tanesi olan Jax'ın, Mortal Kombat 11'de de bulunacağı tahmin ediliyor. Çünkü Boss Logic isimli bir oyuncunun Terry Crews'lü yaptığı bir konsept tasarımı, serinin tepe ismi, Ed Boon tarafından Twitter'da paylaşıldı.

Jax karakteri, Mortal Komba 11'e eklenebilir

Konsept tasarımını oldukça seven Ed Boon, yine de Jax karakterinin Mortal Kombat 11'de olacağını onaylamadı. Sonya Blade karakterini Ronda Rousey'e veren geliştirici ekip, belki de Jax karakterini Terry Crews'a vermiş olabilir. Çünkü kendisinin Jax karakterine oldukça benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Kabal ve Nightwolf karakterlerinin oyuna geleceğini doğrulayan geliştiriciler, son olarak Reptile'ın oyunda bulunabileceğine dair bazı kafalarda soru işareti bırakan açıklamalar yapmıştı. Bakalım oyunda hangi dövüşçüler olacak?

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 10:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2019 21:04
ed boon mortal kombat evrenine yakışır şeyler ile gel teletabilerin uyku zamanı yada rush hour yapmıyorsun bari mortal kombat 'a bulaştırmayın şu troll olayını
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2019 21:02
kobra mavado dairou falan yalan oldu ısıtıp ısıtıp karakter koyuyorsunuz önümüze ne umutlar ile bekledik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2019 09:39
şu adama artik bi rol verin la yazık her oyunda adamın ismi geçiyo :D en son overwatch a doomsday olcak demişlerdi adam triplere girmişti hatta ben doomsdayim fln diye jax olsun da kurtulalım yilmaz vural oldu çıktı adam :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2019 17:41
ed boon bırak artık tatavayı NOOB SAIBOT NERDEEEEEE?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2019 15:39
inşallah olmaz...terry chews daha çok komedi tarzında oyunculuk yapıyor...jax is bildiğin rütbeli siyahi amerikan askeri işte...halo'daki Sergeant Major Avery Junior Johnson gibi....yani pek komedi ekseninde değil..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×