Test Drive serverları kapanmıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.07.2010 - 11:12
Atari'den cevap geldi
Dün, bazı söylenti haberleri çıkmış ve Test Drive Unlimited'in multiplayer serverlarının önümüzdeki yıl kapatılacağı öne sürülmüştü. Konu hakkında Atari'den açıklama geldi ve bu söylentilerin doğru olmadığının altı çizildi.

Test Drive serverları kapanmıyor
Diğer yandan Test Drive Unlimited 2'nin gelişim süreci de devam ediyor. PC, PS3 ve X360 platformları için hazırlanan yapım, 24 Eylül'de raflarda olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Test Drive serverları kapanmıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×