Test Drive Unlimited 2, 2011 yılına ertelendi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.08.2010 - 11:49
Atari, bazı şeyler için zaman istiyor
Eden Games tarafından geliştirilip, Atari tarafından dağıtımı üstlenilen yarış oyunu Test Drive Unlimited 2'nin ertelendiğini duyurdu. Gerekçe olarak ise, oyunun multiplayer modlarının daha fazla geliştirilmesi için daha fazla zamana ihtiyaç duyulduğu gösterildi. Bu bağlamda Unlimited 2, 2011 yılında raflarda olacak. Ibiza Adaları ve Oahu'yu biraz daha bekleyeceğiz anlaşılan. Ayrıca oyunun betası için de önümüzdeki haftalarda Atari'den açıklama gelmesi bekleniyor.

Test Drive Unlimited 2, 2011 yılına ertelendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Test Drive Unlimited 2, 2011 yılına ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×