Test Drive Unlimited Solar Crown çıkış tarihi ve yeni videosu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.07.2021 - 13:35
KT Racing ekibi tarafından geliştirilen ve yeni nesile de duyurulan Test Drive Unlimited Solar Crown çıkış tarihi sonunda açıklandı

Test Drive Unlimited Solar Crown çıkış tarihi 22 Eylül 2022 olarak açıklandı. Dün akşam saatlerind özel bir sunum gerçekleştiren Nacon firması bu sunumda Robocop: Rogue City oyunu dahil olmak üzere birçok duyuruya imza attı. Bu duyurular arasında uzun süredir geliştirilen Test Drive Unlimited Solar Crown çıkış tarihi de yer aldı. Oyunun çıkış tarihi dışında ayrıca yeni bir videosu ve bilgileri de yayınlandı.

Test Drive Unlimited Solar Crown çıkış tarihi sonunda açıklandı

Uzun bir aradan sonra duyurulan serinin yeni oyunu aslında ilk olarak PC için lanse edilmiş, sonrasında ise PS4 ve Xbox One konsollarına geleceğini öğrenmiştik. Fransa merkezli bu oyun stüdyosu olan ve daha önce Iron of Man, FlatOut 4 ve WRC serisine imza atan KT Racing ekibi tarafından geliştirilen oyunun PS5 ve Xbox Series X / S konsollarına da geleceği ise geçtiğimiz Mart ayında açıklanmıştı. Bu duyurudan sonra adeta sessizliğe gömülen oyun nihayet 22 Eylül olan çıkış tarihi ile birlikte tekrar ortaya çıktı.

Yayınlanan yeni video ile birlikte oyunun nerede geçeceği de netlik kazanmış oldu. Daha önce yapılan açıklamalarda oyunun geçeceği adanın 1:1 ölçekte direkt olarak oyuna aktarılacağı açıklanmış fakat geçeceği yer konusunda bilgi verilmemişti. Yeni videoda ise oyunun Hong Kong adasında geçeceğini öğrenmiş olduk. Seriden aşina olduğumuz bir ilerleyiş ve lüks araçlar da olmak üzere birçok araca yer verilecek oyunda karakterimiz ile yarış dünyasında başarı basamaklarını tırmanmaya çalışırken aynı zamanda sahip olduğumuz araçları özelleştirme gibi seçeneklere de kavuşabileceğiz.

Test Drive Unlimited Solar Crown çıkış tarihi ve yeni videosu

Özgür bir oynanış sunulacağı açıklanan Test Drive Unlimited Solar Crown geliştirici ekibi farklı olsa da ekibin başında seriye aşina olan bir isim bulunuyor. Daha önce Test Drive Unlimited 2 oyununda karşımıza çıkan Alain Jarniou'nun yeni oyunda da yönetmenlik yaptığını biliyoruz. Yapım ekibinin oyun hakkında yaptığı yeni açıklama ise şu şekilde;

"Test Drive Unlimited Solar Crown, Alain Jarniou ve ekibinin yeni iddialı projesidir. WRC serisi gibi motor sporları simülasyonları yapma deneyimlerinden yararlanan KT Racing ve NACON, serinin yeni vizyonunu sizlere sunuyor. Test Drive Unlimited Solar Crown, güzel araba sevgisine ve 1:1 ölçekte yeniden yaratılan lüks bir ada dünyasında sürüş keyfine dayanan serinin DNA'sını koruyor. Oyuncular Solar Crown'da birbirleriyle yarışacaklar ve karakterlerinin topluluk içindeki statüsünü yükseltmek için gizemli bahislerle girecekler.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.07.2021 16:00
Bu oyunlardaki zengin insanlarla ilgili kafaya da hayranim. Altin tirnaklar falan ...
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2021 19:53
Tırnak altın değildir heralde altın rengi ojedir o :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2021 01:31
yazınızdaki çıkış tarihi 2021 diyor fakat video sonunda 2022 yamakta
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.07.2021 18:32
büyük bütçeli oyuna benziyor ayrıca forza'nın rakibi olacaktır
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 7.07.2021 17:20
Vay be neredeyse 5 yıldır derim şu TDU, Forza’ya bir rakip gelse de bizde PS’lerimizde adam gibi bir yarış oyunu oynasak diye.. Her seferinde de Japonya ya da Hong Kong olsa derdim ve olanlara bak, İNANILMAZ!!! :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
System32
System32 7.07.2021 15:38
playstation sahibi olarak bu oyunun forza horizon kalitesinde olmasını umuyorum xbox sahibi olmadığım için oynayamıyoruz bari bu yapım onun kalitesine yakın olsun nfs serisinden umudu kesitm artık :)
f8r7t
f8r7t 7.07.2021 17:20
NFS içler acısı aynen. :)
MK Okuru
MK Okuru 7.07.2021 16:38
2015'te almıştım ilk konsolumu. xbox tercih ettim o zaman farklı bişi olsun diye. game pass ile epey mutlu ediyor bizi seneler sonra artık microsoft. üstelik forza ve flight simulator gibi muhteşem bir yapımlar var elinde. en azından pc'de deneyebilirsiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Test Drive Unlimited Solar Crown çıkış tarihi ve yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×