Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX'e geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.04.2021 - 16:35
KT Racing ekibi tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıl duyurulan Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve Xbox Series X konsollarına da geliyor.

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX duyurusu ile birlikte oyunun konsollar için geliştirildiği de açıklanmış oldu. Uzun bir aradan sonra duyurulan serinin yeni oyunu ilk olarak PC için lanse edilmiş, sonrasında ise PS4 ve Xbox One konsollarına geleceği de açıklanmıştı. Yayınlanan yeni video ile birlikte yeni nesil sürümü de doğrulanmış oldu diyebiliriz. Geçtiğimiz Temmuz ayında Nacon Connect etkinliğinde duyurusu yapılan oyunun arkasında ise KT Racing ekibi yer alıyor. Fransa merkezli bu oyun stüdyosu daha önce Iron of Man, FlatOut 4 ve WRC serisine imza atmıştı.

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX sürümü duyuruldu

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX'e geliyor

Oyunun resmi duyurusu ile birlikte yapılan açıklamalara baktığımızda Test Drive Unlimited Solar Crown için serinin DNA'sına uygun bir oyun olacağı belirtilmişti. 1:1 ölçekte oluşturulan bir adada geçeceği söylenen oyunda lüks araçlar ve seriden aşina olduğumuz bir ilerleyiş sistemi bulunacak. Karakterimiz ile yarış dünyasında başarı basamaklarını tırmanmaya çalışırken aynı zamanda sahip olduğumuz araçları özelleştirme gibi seçeneklere de kavuşabileceğiz.

Özgür bir oynanış sunulacağı açıklanan Test Drive Unlimited Solar Crown geliştirici ekibi farklı olsa da ekibin başında seriye aşina olan bir isim bulunuyor. Daha önce Test Drive Unlimited 2 oyununda karşımıza çıkan Alain Jarniou'nun yeni oyunda da yönetmenlik yaptığını biliyoruz. Yayınlanan yeni videoda oynanış görüntülerine yer verilmese de Temmuz 2021 tarihi göze çarpıyor. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2021 09:04
Aston Martin James Bond Edition. Güzel de Range Rover ne alaka? Astona yaklaşamaz bile :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 19:42
Test drive 5 ten sonrası yalan abijimmmm
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2021 07:56
Yeniler bilmez dodge viper ile yokuşlu yoldan aşağı inmeyi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 01:11
Series s de olmayacak mı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×