Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX'e geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.04.2021 - 16:35
KT Racing ekibi tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıl duyurulan Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve Xbox Series X konsollarına da geliyor.

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX duyurusu ile birlikte oyunun konsollar için geliştirildiği de açıklanmış oldu. Uzun bir aradan sonra duyurulan serinin yeni oyunu ilk olarak PC için lanse edilmiş, sonrasında ise PS4 ve Xbox One konsollarına geleceği de açıklanmıştı. Yayınlanan yeni video ile birlikte yeni nesil sürümü de doğrulanmış oldu diyebiliriz. Geçtiğimiz Temmuz ayında Nacon Connect etkinliğinde duyurusu yapılan oyunun arkasında ise KT Racing ekibi yer alıyor. Fransa merkezli bu oyun stüdyosu daha önce Iron of Man, FlatOut 4 ve WRC serisine imza atmıştı.

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX sürümü duyuruldu

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX'e geliyor

Oyunun resmi duyurusu ile birlikte yapılan açıklamalara baktığımızda Test Drive Unlimited Solar Crown için serinin DNA'sına uygun bir oyun olacağı belirtilmişti. 1:1 ölçekte oluşturulan bir adada geçeceği söylenen oyunda lüks araçlar ve seriden aşina olduğumuz bir ilerleyiş sistemi bulunacak. Karakterimiz ile yarış dünyasında başarı basamaklarını tırmanmaya çalışırken aynı zamanda sahip olduğumuz araçları özelleştirme gibi seçeneklere de kavuşabileceğiz.

Özgür bir oynanış sunulacağı açıklanan Test Drive Unlimited Solar Crown geliştirici ekibi farklı olsa da ekibin başında seriye aşina olan bir isim bulunuyor. Daha önce Test Drive Unlimited 2 oyununda karşımıza çıkan Alain Jarniou'nun yeni oyunda da yönetmenlik yaptığını biliyoruz. Yayınlanan yeni videoda oynanış görüntülerine yer verilmese de Temmuz 2021 tarihi göze çarpıyor. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 07:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2021 09:04
Aston Martin James Bond Edition. Güzel de Range Rover ne alaka? Astona yaklaşamaz bile :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 19:42
Test drive 5 ten sonrası yalan abijimmmm
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2021 07:56
Yeniler bilmez dodge viper ile yokuşlu yoldan aşağı inmeyi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 01:11
Series s de olmayacak mı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×