Test Drive Unlimited ( yeni arabalar)

Tahir Müstecaplıoğlu
Tahir Müstecaplıoğlu 3.06.2010 - 12:31
Test Drive Unlimited ( yeni arabalar)
HABERİ YOLLAYAN : Sami TÜRK

Öteden beri PC oyuncusu olanlar kıskanç kıskanç Test Drive Unlimited'le sanal Hawaii caddelerini ateşli yarış sahalarına dönüştürebilen Xbox360 sahibi arkadaşlarına gıpta ile bakıyorlardır. Atari bu oyunu mevcut 90 arabayla sınırlamıyor, aksine sağlam oyunculara Xbox Live üzerinden ilave arabaların satın alınımını da mümkün kılıyor.

Bugün itibariyle 350 puan fiyatındaki Test Drive Collection Volume'un 6 yarış arabası içeren 1. paketini indirilebilecek. Ferrari 250 GTO'nun yanı sıra oyuncular Lamborghini Countach, RUF RGT, Koenigsegg CCR, Noble M400 ve Corvette C6 Convertible modellerinde de yerlerini alabilecekler. Buna ilaveten Corvette C1 1957 Hardtop ve Lexus IS 350 de ücretsiz olarak indirilmeye hazır bekliyor. Arabalar satış alanından indirildikten sonra seçilen herhangi bir araba satıcısından satın alınabiliyor.

Kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 07:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Test Drive Unlimited ( yeni arabalar)

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×