Tetris de teknolojiye ayak uydurdu

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 18.11.2010 - 12:12
Ah şu bekle bekle gelmeyen çubuk!

EA Mobile, Sony PlayStation 3 için bir Tetris oyunu yapıyor. PlayStation Network üzerinden indirilebilecek olan oyunun ilgi çeken yanı ise standart tek kişilik bölümlerin yanında, ister işbirliği yaparak, ister rekabet halinde oynayabileceğiniz bir çoklu oyuncu seçeneğinin olması.

6 kişiye kadar destek veren çoklu oyuncu bölümlerin yanı sıra "Leaderboards" gibi rekabeti arttırıcı unsurlar da bulunuyor. Tetris'in basit doğasına rağmen EA, 1080p görseller ve 5.1 surround ses desteğiyle oyunu ilgi çekici kılmayı başarıyor. Tetris'in, PS3 için Aralık ayında çıkması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 12:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tetris de teknolojiye ayak uydurdu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×