Thanos bu sefer de Los Santos'a bela olmak için geliyor

Thanos bu sefer de Los Santos'a bela olmak için geliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 28.05.2018 - 10:19
Ne çektin be Los Santos

Thanos kafayı bu sefer de Los Santos'a taktı. GTA 5, çıkışının üzerinden seneler geçmesine rağmen hala popülerliğini koruyan bir oyun. Oyun'un konsola çıkış yapmasının ardından Pc kullanıcıları sabırsızlıkla GTA'nın PC platformuna çıkış yapacağı tarihi bekledi. Bu sabırsızlığın sebeplerinden biri de GTA'nın PC'de modlanabilir olması olduğunu söyleyebiliriz.

GTA 5 modu oyuna Thanos'u ekliyor

Modcular sayesinde çehresi oldukça değişen GTA'ya geçen yıllar içinde sayısız mod yapıldı. 4K grafik modundan, Ironman moduna, Hulk'dan Green Goblin'e kadar pek çok mod, GTA 5'i adeta farklı bir oyun haline getirdi. Daha önce pek çok Marvel karakterini GTA 5 dünyasına getiren JulioNIB adlı mod geliştiricisi. Marvel evrenini GTA 5 dünyasına getirmekte kararlı. JulioNIB'nin üzerinde çalıştı yeni mod ile oyuna Thanos ekleniyor. Los Santos halkının sıkıntısı, derdi bitmiyor. Los Santos'un altını üstüne getirmeye kararlı olan Thanos'un, lazer saldırısı yapma , portal açma, ve gökyüzünden meteor indirme, evet meteor, gibi özellikleri var. Tek sıçrayışta oldukça yükseğe sıçrayabilen Thanos'la tek darbede arabaları paramparça etmek oldukça zevkli görünüyor. Gta 5'in Thanos Modu henüz geliştirilme aşamasında.

Thanos'un Los Santosun altını üstüne getirdiği görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 06:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×