Thanos, Wolverine ve Deadpool'u öldürebilir miydi?

Furkan Güler
Furkan Güler 16.08.2019 - 11:55
Merak edilen soru cevaplandı!

Çizgi romanlardan aldığı hikayeleri sinemaya oldukça güzel bir şekilde uyarlayan Marvel, Avengers Endgame ile box office'te üstesinden gelinmesi zor bir rekora imza attı. Şimdiye kadar yapılmış en çok gelir elde eden filmi ortaya koyan Marvel yapımcıları, üzerinden aylar geçmesine rağmen Endgame filmi hakkında konuşmaya devam ediyorlar. Filmin yönetmenleri olan Joe ve Anthony Russo ise bu kez Marvel hayranlarının aklına takılan yeni bir soruya daha cevap verdi. Soruyla bağlantılı olarak hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda Disney'in, Fox'u satın almasından sonra X-Men ve Fantastic Four bir nevi MCU'ya dahil edilmişti. Bunun üzerine çizgi roman hayranları X-Men ve Fantastic Four'un ne zaman MCU'ya katılacağını merak etmeye başlamıştı.

Thanos, Wolverine ve Deadpool'u öldürebilir miydi?

Bu olaylara paralel olarak Marvel hayranları, mutantların ve Fantastic Four ekibinin hali hazırda MCU evreninde bulunduğunu düşünüyor. Bu fikri doğrulamayan, ancak reddetmekten de kaçınan Russo kardeşler, The Snap hareketinde Wolverine hariç tüm mutantların ölebileceğini belirtti. Wolverine'in yeniden iyileşme gücü sayesinde hayatta kalabileceğini belirten Russo kardeşler, bu açıklamasından sonra Deadpool'un da The Snap hareketinden kurtulabileceğine gönderme yaptı diyebiliriz. Ayrıca Joe Russo, Wolverine'i öfkeli bir şekilde Thanos'un üstüne koşarken izlemek istediğini de açıkladı.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 05:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2019 13:39
peki soruyorum thanos'un gizli üvey babası, peggy carter'ın annesi ile savaşsa kim yenerdi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2019 23:26
ne konuşuldu be yeter artık suyunu çıkarırlar artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2019 21:47
Snap canlıları öldürmüyor, gerçeklikten siliyor. Bu sebeple Wolverine'in veya Deadpool'un hayatta kalabilmesi gibi bir şey söz konusu değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2019 18:12
Çizgi romana bakacaksak Wolverine kesin ölürdü, doğa üstü bir durumu yok arkadaşın bütün hücreleri kül olsaydı giderdi ama Deadpool azrayile aşık olup thanos tarafından lanetlendiğinden azrayile kavuşamasın diye ölemezdi
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2019 19:25
Azrail??? Deadpool a aşık olan Death idi... Azrail bambaşka bir karakter (bknz: Marvel Azrael)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 17.08.2019 18:33
Çizgi romanlarında bunların cevapları var zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Thanos, Wolverine ve Deadpool'u öldürebilir miydi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×