Thanos'un, Fortnite'a gelmesinin sebebi aslında bambaşka

Thanos'un, Fortnite'a gelmesinin sebebi aslında bambaşka

Furkan Güler
Furkan Güler 11.05.2018 - 17:20
Thanos, az kalsın oyuna eklenmeyecekmiş.

Geçtiğimiz günlerde Fortnite'a gelen Avengers: Infinity War filminin kötüsü Thanos, milyonlarca oyuncu tarafından oynandı. Hali hazırda Fortnite ile ilgisi olmasa bile çoğu oyuncuyu oyuna çeken bu mod, Epic Games'e fazlasıyla yaradı. Ancak Thanos'un oyuna eklenmesindeki en büyük etkenin ne olduğu belli oldu. Açıklanan son bilgilere göre Avengers: Infinity War'un yönetmeni olan Joe Russo, tam bir Fortnite hayranıymış. Epic Games'te geliştirici olarak çalışan Donald Mustard ile yakın ilişkide bulunan Russo, Fortnite ve Avengers: Infinity War'un bir arada olduğu bir şeyler yapmaya karar vermişler. Yaptıkları beyin fırtınasından sonra ikisi de Thanos'u sınırlı bir süreliğine oyuna getirme kararında orta yolu bulmuşlar.

Thanos'un, Fortnite geliş sebebi sandığınız gibi değil

Yani sona geldiğimizde eğer Joe Russo, Fortnite hayranı olmasaydı muhtemelen yeni gelen bu Thanos modunu oynayamayacaktık. Thanos olduğunuzda size Infinity Gauntlet'ın gücünü veren bu modda, oynamak son derece zevkli. Eğer sıkı bir Marvel hayranıysanız, etkinlik bitmeden önce Fortnite'ı indirip bu modda bir kez de olsun Thanos olmanın heyecanını tatmanızı öneriyoruz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×