Thanos'un gerçek ismi ortaya çıktı!

Thanos'un gerçek ismi ortaya çıktı!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 4.01.2018 - 17:19
Marvel sonunda Thanos'un gerçek ismini açıkladı

Thanos karakterinin gerçek ismi Marvel tarafından açıklandı. Bildiğiniz üzere, Marvel'ın devam etmekte olan bir Thanos çizgi roman serisi mevcut. Hatta, bu seri büyük bir giriş yaparak az kalsın Thanos'u öldürüyordu. Thanos'u tanımayanlar için özetlemek gerekirse; kendisi bir Titan ve Marvel evreninin en güçlü karakterleri arasında yer almakta. Kendisini Marvel Sinematik Evreni'nde Sonsuzluk Taşları'nın peşinde olan kişi olarak da tanıyabilirsiniz. Hatta, Nisan sonu vizyona girecek olan Avengers: Infinity War'da da kendisini bir hayli göreceğiz.

Thanos'un gerçek ismi Dione

Thanos'un 14. sayısında gelişen olaylar sonucu, kendisinin gerçek adını öğrenmiş olduk. Çizgi romanda Thanos, kendisinin milyonlarca yıl sonraki hali ile karşı karşıya geliyor. Yaşlı Thanos, günümüzdeki Thanos'un peşinde olduğu nihai amacı gerçekleştirmiş ve evrene hükmetmekte. Tabi ki yalnızlığı yüzünden pişman olan yaşlı Thanos, genç haline yalvararak bu yoldan dönmesini istiyor. Ancak, bu sırada herkesi şok eden olay gerçekleşiyor ve Yaşlı Thanos, gençlik haline "Dione" ismi ile sesleniyor. Dione ismi Thanos'a doğumu sırasında annesi tarafından verilen isim. Bildiğiniz üzere Thanos annesini çocukken öldürmüştür. Ancak, annesi tarafından verilen isim ilk defa kullanıldı. Eğer Thanos serisini merak ediyorsanız. 14. sayı Marvel'ın sitesinde mevcut.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2018 01:27
Ne çok Thanos dediğiniz haa! Görende Thanos'tan bahsediyoruz sanacak. :|
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 20:50
zaten ondan bahsetmiyor mu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2018 12:37
uydur uydur ebe gümeci
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 22:24
Titan ve Dione uyduları var güneş sistemimizde.İsimlerini Roma ve Yunan mitolojisinden alıyorlardı sanırım.(Titan uydusuna mutlaka bakın . )
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 20:06
Bu dayı Dr Manhattan gibi bişey mi şimdi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×