The Agency artık çok yakın

Burçin Aygün
Burçin Aygün 7.12.2010 - 11:43
Yeni bir MMO'ya merhaba
Beklenen MMO oyunu The Agency'nin çıkış tarihi 2011'in ikinci yarısı olarak duyuruldu. Yetkili John Sedley'e göre oyun üzerinde halen çalışılması gerekiyor. Ayrıca 2011'in ilk yarısında oyunu yayınlarlarsa DC Universe ile birlikte firmalarının iki adet MMO çıkarmış olacağını, bunun da oyunların kalitesini etkileyebileceğini söylüyor.

The Agency artık çok yakın
The Agency 2007 yılında duyuruluş ve o tarihten beri geliştirilmkte olan bir MMO. Oyun PC ve PlayStation 3 için çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Agency artık çok yakın

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×