The Amazing Spider-Man 2'nin ismi mi değişiyor?

The Amazing Spider-Man 2'nin ismi mi değişiyor?

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 25.11.2013 - 10:09
Nefesleri tuttuk, bekliyoruz
2 Mayıs 2014 tarihinde The Amazing Spider-Man serisinin, ikinci filmi vizyona girecek ancak öyle bir haber yayımlandı ki The Amazing Spider-Man 2 ismini beklerken, ilginç bir sürprizle karşı karşıya kalabiliriz. Electro'nun ortaya çıkışı filmin adının The Amazing Spider-Man: Rise of Electro olarak değişebileceği açıklandı. Henüz bu konuda net bir açıklama yapılmasa bile, yayımlanan haberlere göre bazı ülkelerde bu isimle lanse edilebileceği, bununla birlikte Jamie Foxx'un isminin popülerliğinden yararlanmak için yapılacağı açıklandı. Ayrıca Brezilya'da filmin ismi bu şekilde değiştirildiği de açıklandı.

Eğer filmin ismi The Amazing Spider-Man: Rise of Electro olarak değiştirilirse, o zaman Jamie Foxx'un canlandıracağı Electro karakterinin bundan sonraki Örümcek Adam filminde de yer alacağı ortaya çıkıyor. Çünkü her yüklesen kötülüğün, bir de düşüşü olacak.

The Amazing Spider-Man 2'nin ismi mi değişiyor?
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 00:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×