The Banner Saga 3'den yeni bir karakter fragmanı yayınlandı

The Banner Saga 3'den yeni bir karakter fragmanı yayınlandı

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 11.05.2018 - 23:19
Canary karakterinin fragmanı yayınlandı

Bugün erken saatlerde bağımsız yayıncı olan Versus EvilThe Banner Saga 3'den yeni bir karakter fragmanını bekleyenler ile paylaştı. The Banner Saga 3 sinematik sahnelere ağırlıklı olarak yer vermiş gibi duruyor. İlk iki oyunu ile oyuncuların beklentilerini karşılamış olan oyunun üçüncüsü de son derece iyi olacak gibi duruyor.

The Banner Saga'dan fragman yayınlandı

Fragman hem birinci hem de ikinci oyunda spoiler (keyif kaçırıcı bilgi) içeriyor, henüz oyunları oynamamış olanlar için uyarımızı yaptıktan sonra, Canary karakterine yoğunlaşan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.  

Oyun bilgisayar platformu için birden fazla paketler halinde piyasaya çıkacak. Stüdyolara göre, Xbox One ve PlayStation 4'e özel her üç oyunu da toplayan fiziksel bir oyun paketi olacak. Banner Saga Trilogy: Bonus Edition şu anda 39.99 dolardan fiyatlandırılıyor ve yalnızca üç oyunu değil, aynı zamanda bir mini sanat kitabı, posteri, en iyi film müziklerini ve oyun içi dijital öğeleri de içeriyor.

Oyuncular, The Banner Saga 3 ile son bir yolculuğa çıkacaklar. Serinin son oyunu 24 Temmuz'da yayınlanacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 06:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×