The Burning Crusade'in Büyük Başarısı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
The Burning Crusade'in Büyük Başarısı
Oyun dünyasının efsane ismi World Of Warcraft'ın eklenti paketi The Burning Crusade, dün gece büyük bir başarıya imza atarak Türkiye'de ilk kez gece yarısı satışa çıkma heyecanını yaşattı. Aral İthalat tarafından satışa sunulan oyun, büyük ilgi gördü.

Erenköy ve Etiler D&R'ın kapılarının açılması ile heyecanlı bekleyiş sona erdi ve yüzlerce World Of Warcraft hayranları oyunlarına sahip oldu. Yapılan aktivitede ilk gün 1000'e yakın ürün satıldı.

The Burning Crusade'in Türkiye'de çok büyük bir başarıya imza attığını belirten Aral İthalat Genel Müdürü Ömer Faruk Demir, "Bu ilke D&R ile başladık. Bu tür etkinlikler diğer noktalarımızda da büyüyerek devam edecek. İlk denememizden çok iyi sonuçlar aldık. Beklentilerimizin de üzerinde muhteşem bir katılım oldu. Oyun severler saatler öncesinden geldi ve sıra oluşturdular. Bu da bize yurtdışındaki atmosferi hatırlattı. Aral ailesi olarak motivasyonumuzu yükseltti. Şimdi ise ikinci parti için çalışmalara başladık. Amacımız müşterilerimize maksimum hizmet" diye konuştu.

The Burning Crusade'in Büyük Başarısı


The Burning Crusade'in Büyük Başarısı


The Burning Crusade'in Büyük Başarısı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 08:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Burning Crusade'in Büyük Başarısı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×