The Clone Wars'un çıkış tarihi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.11.2010 - 10:58
Işın kılıçları çarpışıyor

LEGO Star Wars III: The Clone Wars'un İngiltere çıkış tarihi belli oldu. Buna göre oyun, 18  Şubat 2011'de raflarda olacak. Clone Wars isimli TV serisi baz alınarak hazırlanan yapım, arkadaşlarınızla karşılıklı olarak savaşmanıza da fırsat verecek. LEGO Star Wars III: The Clone Wars, NDS, PS3, PSP, Wii ve X360 platformları için geliştiriyor.

The Clone Wars'un çıkış tarihi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Clone Wars'un çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×