The Crew 2 kısa süreliğine oynaması ücretsiz oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 5.12.2019 - 11:12
Ubisoft'tan yeni etkinlik.

Ubisoft'un ortaya koyduğu araba yarış oyunu The Crew 2 kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunun çıktığı her platformda düzenlenen bu etkinlik sayesinde oyunu satın almadan deneyebilirsiniz. 8 Aralık tarihine kadar oynaması ücretsiz olan oyunu bu tarihler içerisinde yüzde 75 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca etkinlik dahilinde ilerlemenizin kaybolmayacağını belirtelim.

The Crew 2 kısa süreliğine oynaması ücretsiz oldu

Oyunun incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. The Crew 2'nin açıklaması ise şu şekilde,

MOTORNATION'A HOŞ GELDİN – KARADA, HAVADA VE DENİZDE ZORLU GÖREVLER SENİ BEKLİYOR

Efsanevi mekanlarda sınırları zorla, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York'un arka sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon'un her metresini keşfet! Rüyalarını süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullan, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geç. Bu bütünüyle yeniden tasarlanmış Amerika'da eğlenceli ve zorlu deneyimlerin sonu yok!

ARAÇLAR ARASINDA ANINDA GEÇİŞ YAP VE %100 KESİNTİSİZ BİR DENEYİM YAŞA

The Crew® 2'de favori aracının direksiyonuna geçip açık bir dünyayı keşfediyorsun. Fast Fav özelliği sayesinde, tek bir tuşa basarak bir araçtan diğerine geç ve bu muazzam ve kesintisiz açık dünyanın sunduğu bütün potansiyeli deneyimle. Rüyalarının arabasına bin ve Los Angeles sokaklarında dolaş, oradan çevik akrobasi uçağının kokpitine geçerek gökdelenlerin üzerine yüksel ve Hollywood'un muhteşem manzadasına yukarıdan bak, sahile ulaşıp Pasifiğin sularına indikten sonra müthiş bir sürat motoruna geçiş yap. Eğlence ve heyecan olasılıkları sınırsız!

ŞAMPİYON MU OLMAK İSTİYORSUN, OL

Ülkenin dört yanındaki farklı motor sporları gruplarına katıl, sokak yarışçıları, profesyoneller, off roadcular ve serbest stilciler seni bekliyor. Her biri seni yeni yolculuklara çıkaracak, kendi motor sporları disiplini ve kültürleri ile tanıştıracaklar. Yarışlara katıl, meydan okumalara yanıt ver, kendi kişisel tarzını oluştur ve geliştir, rüyalarının araçlarını topla, kişiselleştir ve sergile, ve nihayet Amerikan motor sporları dünyasına damganı vur.

BAĞLANTILI BİR DÜNYADA PAYLAŞ VE PARLA

The Crew® 2 dünyasında kişisel başarılarını ve unutulmaz anlarını arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla paylaş, rekorlar kır, adını en başa yazdır! Ulaştığın her başarı, diğer oyunculara bir meydan okuma olarak kaydedilecek, diğerlerinin başarıları da senin için tabii. En iyi anlarını kaydetmek ve paylaşmak sadece bir tık uzakta.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2022 22:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2019 11:24
Bedava verseler oynamam. Zira bir ara verdiler yüklediğim gibi sildim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2019 10:39
Bedava verseler oynamam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2019 14:50
Yorum yapıyoruz çıkmıyo merlin hayırdır?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2019 13:15
çok kötü bir oyundu, ilk crew daha iyiydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2019 11:57
Satamayınca olur tabi
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Crew 2 kısa süreliğine oynaması ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×