The Crew 2'için düzenlenecek kapalı beta tarihi belli oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 17.05.2018 - 10:49
Oyunu çıkmadan deneme şansını yakalayabilirsiniz

Ubisoft'un açık dünya yarış oyunu The Crew 2 için düzenlenecek olan kapalı betanın başlangıç tarihi belli oldu. Merakla beklenen açık dünya yarış oyununun kapalı betasına katılan oyuncular, Pc PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden The Crew 2'yi deneyimleme şansını yakalayacaklar. 

The Crew 2'nin kapalı beta tarihi belli oldu

29 Haziran'da oyunseverlerle buluşacak olan The Crew 2 için Ubisoft bir kapalı beta düzenleyeceğini açıkladı. Ubisoft'un resmi sitesi üzerinden geçtiğimiz gün itibarıyla kapalı beta kayıtları alınmaya başlandı. The Crew 2'nin kapalı betasına kaydolan oyuncular, 31 Mayıs ile 4 Haziran tarihleri arasında oyunu deneyim etme şansını yakalayabilecekler. Oyunun betasına kayıt yapan oyuncular, farklı yarış tiplerini de test etme şansı yakalayacaklar. Street Race, Rally Raid, Powerboat ve Aerobatics modları kapalı beta aşamasında oyuncuların deneyimine sunulacak. Kapalı beta'da The Crew 2'nin haritasının tamamına erişim olmayacak. Oyuncular isterlerse 3 arkadaşını kapalı betaya davet edebilecek. Geçtiğimiz gün itibaryla The Crew 2'den yeni bir video daha geldi."Bir uçtan diğer uca." adındaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 14:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Crew 2'için düzenlenecek kapalı beta tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×