Banner Resmi

The Crew 2'nin yeni Harley Davidson motorları görücüye çıktı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 6.05.2018 - 16:12
Motorseverler yaşadı

Yarış oyunlarına da el atan Ubisoft'un oldukça beklenen yarış oyunu The Crew, çıkışını yaptıktan sonra beklentileri pek de karşılayamamıştı. Ancak görünen o ki The Crew 2 ile birlikte daha dolu dolu bir oyun ile karşı karşıya kalacağız.  Daha önce The Crew 2'de meşhur motosiklet markası Harley Davidson motorlarının bulunacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz gün yayınlanan oyun içi videosu ile oyunda bulunacak yeni Harley Davidson'lar ortaya çıktı.

The Crey 2'de bulunacak olan yeni Harley Davidson motorları görücüye çıktı

Ubisoft'un ünlü motor şirketi ile yaptığı anlaşmaya göre bir yıl boyunca başka bir yarış oyunda Harley Davidson motorları bulunamayacak. Ubisoft'un youtube kanalı üzerinden yayınlanan günlüklerde oyunda bulunacak olan motorlar, oyuncuların beğenisine sunulmaya devam ediyor. Yayınlanan son video, dağlarda ormanlarda Amerika'nın doğal zenginlikleri içinde motor süren bir grup motorcuya yer verilmiş. Ubisoft The Crew 2'nin sadece bir yarış oyunu olmadığı yönünde oyuncuları ikna etmeye çalışıyor gibi gözüküyor. Bildiğimizi gibi oyunda uçak, tekne gibi pek çok farklı araç da kullanılabiliyor. The Crew 2 29 Haziran 2018'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 18:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2018 16:02
oyun leş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2018 17:24
bu oyunun çıkış trailerının güzel olduğu kadar oyunda o kadar cansız ve boş görünüyor grafikler watch dogs 1 terk 3. oyuna kardeşim hadi selametle
Kalan Karakter : 300 Gönder
 The Crew 2'nin yeni Harley Davidson motorları görücüye çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×