The Crew: Calling All Units genişleme paketi yolda

Onur Güner
Onur Güner 18.08.2016 - 20:38
Bütün birimleri çağrıyoruz
Ubisoft'un çıkardığı araba yarışı temalı oyunu The Crew için yeni genişleme paketi duyuruldu.
İlk çıktığı günden beri binlerce kişinin oynadığı araba yarışı temalı The Crew için ikinci büyük genişleme paketi The Crew: Calling All Units resmi olarak açıklandı. Oyunun 17 Aralık 2015 tarihinde çıkan ilk büyük genişleme paketi The Crew: Wild Run'dan sonra gelecek bu büyük genişleme paketinde, birçok özellik ve yenilik ile geliyor.

The Crew: Calling All Units genişleme paketi yolda
Çevrim içi oyun modu olarak gelecek olan büyük genişleme paketinde peki neler olacak?

-Haritaya bırakılacak ve her gün yeri değiştirilecek sandıklar olacak ve bu sandıkları bulan oyuncular sürpriz hediyeler kazanacaklar. Ama bu ödüle ulaştığınızda ise polisler ve diğer oyunculara mesaj gidecek. Bu ödülü hak edebilmeniz için peşinizdeki polislerden ve diğer oyunculardan kurtulmanız gerekecek.

-Polisler biraz daha güçlenecek ve yapay zeka üzerinde değişiklikler yapılacak. Haritaya saçılan sandıklardan birini aldığınızda peşinize takılan polisler daha akıllı olacaklar. Diğer yarışçılardan yardım almanız bile işinizi kolaylaştırmayacak. Çünkü polisler elektromanyetik bir silah ile sizi vurursa, arabanızın tüm devreleri kapanıyor, kontrollerini kaybediyorsunuz. Ayrıca polisler diğer sürücüleri etkisiz hale getirebilmek için flaş bombası kullanabilecek ve geçici olarak sınırsız nitroya sahip olacaklar.

-Yeni genişleme paketiyle beraber birçok yeni yedek parça ve araba oyuna eklenecek. Ayrıca polisler ele geçirdikleri herhangi bir arabayı polis arabasına çevirebilecekler. Yani peşinize Ferrari bir polis arabası takılırsa, şaşırmayın.

The Crew: Calling All Units genişleme paketi yolda
Ubisoft, oyunculara bir güzellik daha yapmayı ihmal etmemiş. Öyle ki bu genişleme paketini kullanabilmek için oyunun senaryo modunu bitirmemiz şart değil. Yani oyunu ve bu genişleme paketini yeni aldıysanız hemen oynayabiliyorsunuz..

Genişleme paketi 29 Kasım 2016 tarihinde piyasaya sürülecek.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 17:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2016 11:44
Offline modu bir gun konsollara gelirmiki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2016 00:30
gelmiş geçmiş en kötü yarış oyunu araç fiziği yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Crew: Calling All Units genişleme paketi yolda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×