1/2

The Crew (Ön İnceleme)

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 22.08.2013 - 09:24
Yarış tutkunlarına yeni nesil heyecan
Yeni nesil oyunlar birer birer gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Bunlarda biri ise The Crew. Ubisoft’un yayımlayacağı The Crew bizleri yepyeni bir yarış dünyasına sokacak. Amerika Birleşik Devletleri çevresinde, aracımızla istediğimiz gibi dolaşacağız.

Önceki yarış oyunlarının aksine The Crew’in oyunculara vaad ettiği şeyler bence çok güzel. Örnek vermek gerekirse eğer, şu özellik bile beni benden aldı diyebilirim: Haritanın bir kıyısından diğer kıyısına gitmek, yaklaşık olarak 90 dakikanızı alacak. Bu gerçekten de çok uzun bir süre. Bakalım istedikleri gibi gerçekleştirebilecekler mi?

The Crew (Ön İnceleme)
Açık dünya olduğundan ötürü yarış yapmadığınız harita üzerinde istediğiniz gibi gezinebileceksiniz. Tek kişilik mod yaklaşık olarak 20 saat sürecek ve görevleri birkaç şekilde tamamlayabileceksiniz. İsterseniz yalnız başınıza oynayacaksınız, isterseniz arkadaşlarınızla ya da çevrimiçi olarak internet üzerinden başkalarıyla co-op oynayabilirsiniz. Görevler, Driver: San Francisco tarzında gerçekleşecek yani yarı arcade türünde bir yarış yapacağız.

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi Amerika üzerinde istediğimiz gibi gezineceğiz fakat bu gezinebildiğimiz yerler New York City ile Los Angeles arasında geçiyor. Oyun içerisinde herhangi bir loading ekranı ya da durdurma olayı bulunmayacak. Kesintisiz olarak oyununuza devam edebileceksiniz. Bu özelliği bakalım diğer yeni nesil oyunlarda da görebilecek miyiz merak ediyorum doğrusu.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×