The Crew Speed Car paketi ve Speed Live güncellemesi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 20.02.2015 - 16:29
Yeni eliminator PvP modunda hayatta kalmak
Ubisoft bugün The Crew Speed Car paketi ve Speed Live güncellemesinin oyunculara sunulduğunu duyurdu. Temalı dört araba paketinin ikincisi olan Speed Car Paketinde, üç yeni araba ve özel performans ve estetik geliştirmeler bulunuyor ve bu paket aksiyon tabanlı yarış DVO’su için ikinci içerik güncelleme paketine eşlik ediyor.

Amerika’nın en iyi süper arabası Saleen S7 Twin-Turbo, lüks Mercedes-Benz C 63 AMG Coupé Black Series ve çevik Alfa Romeo 4C ile Speed Car Paketi oyuncuların tam gaz yarışırken yüreklerini hoplatacak.


Yeni Eliminator PvP modunda liderliği alın ve rakiplerinizin önündeki yerinizi koruyun. 10 yeni PvP yarışında mevcut olan ve yarış başına iki ile sekiz oyuncu arasında oynanabilen bu yeni modda oyuncular yarışa birkaç canla başlayacak ve süre her sona erdiğinde en son sıradaki oyuncu bir can kaybedecek, ta ki geriye tek bir araba kalana kadar.

Hız yarışçılarını tema alan dört yeni fraksiyon görevi de Speed Live güncellemesi ile tüm oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor. Dave Z’de Badlands’in acımasız arazilerinde zamana karşı yarışacak, The Branchu Loop’ta kendinizi çölün ortasındaki çok gizli bir yarışta bulacak, The Point of No Return’de gizemli bir rakibe karşı drag yarışı yapacak ve On Thin Ice’de yol tutuşu olmayan teknik bir parkurda yeteneklerinizi sınayacaksınız.

Speed Live güncellemesinde Eliminator PVP modu ve fraksiyon görevlerine ek olarak favori arabalarınızdan altısı için araba koleksiyonunuzu daha da zenginleştirecek ince ayar özellikleri de geliyor. Yeni boyalarla farkınızı belli edin ya da çıkartmalarla aracınızı süsleyin.
2014 E3 En İyi Yarış Oyunu Dalında Oyun Eleştirmenleri Ödülünü kazanan The Crew oyuncuları Birleşik Devletlerin devasa açık dünyasında diğer oyuncularla birlikte heyecan dolu mücadelelere davet ediyor.

The Crew hakkında daha fazla bilgi için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 23:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Crew Speed Car paketi ve Speed Live güncellemesi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×