The Dark Knight Rises'a iki yeni karakter

The Dark Knight Rises'a iki yeni karakter

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 20.01.2011 - 12:30
Etrafı kediler bastı
Çıkan birçok dedikodunun ardından Warner Bros. stüdyosu son çıkacak olan Batman: The Dark Knight Rises filminde Selina Kyle (nam-ı diğer Kedikadın) karakterinin filmde olacağını duyurdu. Üstelik rolü Anne Hataway aldı.

Hataway'in yanında filmde Bane rolünü Tom Hardy oynayacak, ancak dedikodusu yapılmasına rağmen filmde Dr. Hugo Strange karakteri olmayacak.

The Dark Knight Rises'a iki yeni karakter
Yeni gelişmeler ile ilgili filmin yönetmeni Christopher Nolan "Anne ve Tom ile çalışmak çok zevkli  olacak. Her iki karakterin de filme katılması hikayeyi tamamlar nitelikte olacak. Bu iki oyuncu ile çalışacağım için çok mutluyum" dedi.

Bilindiği gibi Christopher Nolan filmin senaryosunu Jonathan Nolan ile birlikte yazdı. Aynı zamanda yapıcılık rolünü de üstlenen Nolan bu alanda Emma Thomas ve Charles Roven'dan da destek alacak.

Dark Knight Rises 20 temmuz 2012'de gösterime girecek.
Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 06:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×