The Darkness 2 dört kişilik olacak

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 6.12.2011 - 16:48
Oyunda paralele hikayeler ortaya çıktı.
2K firması The Darkness II'de Vendettas adlı ana hikayeye paralel giden bir hikayesi olan co-op kısmının olacağını belirtti.

Dört kişiye kadar oynanabilecek olan Vendettas'da her biri farklı Darkness silahına sahip dört karakterden birisini seçebileceğiz. Ekip odaklı görevlerin bulunduğu Vendettas'da Inugami, Shoshanna, Jimmy Wilson, J.P. DuMond karakterleri ile oynayabileceksiniz.

Paralele görevlere dalacağımız bu co-op macerasında bir şekilde olaylar tekrardan ana hikayeye bağlanacak. Bu dört karakter ana oyunda geçmeyen yerlere gidecek. Vendettas'da ayrıca yeni bir Hit List modu özelliği olacak. bu özellik ile oyuncular senaryodaki anları tekrarlayabilecek veya dört karakter için de birden çok boyutlu yeni senaryolara başlayabilecekler.

İşte oyunun co-op videosu.  

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 03:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Darkness 2 dört kişilik olacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×