The Darkness devam edecek

Sami Türk
Sami Türk 18.02.2011 - 14:00
The Darkness devam edecek


Darkness’in lisans sahibi Top Cow Productions, geçtiğimiz sene Comic-Con’da The Darkness’in devam edeceğini duyurduktan beridir yapımla alakalı hiçbir haber gelmemişti.

Ama korkacak bir şey yok; zira oyun hâlen geliştiriliyor. Top Cow, haberi bu yılki Comic-Con’da onayladı.

Hikayeden Paul Jenkins sorumlu olacak. Jenkins, ilk oyunun yapımında da emek vermiş, ayrıca Marvel evreninde çizgi roman yazarlığı yaparak uzun yılların tecrübesini taşıyan bir isim. Bununla birlikte geliştirici Starbreeze, Johan Kristiansson’un verdiği bilgilere göre devam oyununda çalışmayacak.

Oyunla ilgili henüz daha fazla detay bulunmuyor.

KAYNAK
The Darkness devam edecek
gameswelt.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Darkness devam edecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×