The Darkness, Hollywood yolunda

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 21.07.2011 - 12:41
The Fighter'ın ekibi karanlığa yolculuk yapıyor
Walt Disney'in 2010'da çıkan The Fighter filminin arkasındaki ekip olan Mandeville Films, oyunun da ilham kaynağı olan Top Cow'ın çizgi romanı Darkness'ın filmini yapmak için kolları sıvamış durumda.

The Darkness, Hollywood yolunda
Bugün Comic-Con'da La. Times gazetesi tarafından doğrulanan haberde Mandeville sözcüsü David Hoberman ve Todd Lieberman'ın yapımcılığını yapacağını, David Manpearl ve Top Cow'dan Marc Silvestri ile Matt Hawkins de idareci yapımcı rolünü alacaklar.

Bu arada Darkness II oyununun 2012'ye ertelendiğini belirtelim.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Darkness, Hollywood yolunda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×