The Division'dan bir PC portu beklemeyin çünkü...

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 20.12.2013 - 14:12
Onlar daha iyisini amaçlıyorlar
Tom Clancy's The Division, PlayStation 4 ve Xbox One için duyurulmuştu. PC oyuncularının aşırı baskısı ve isteği üzerine oyunun PC versiyonun da geleceği duyurulmuştu. Önemli olan nokta ise oyunun bir PC portu değil tam olarak PC için optimize edilmiş sağlam bir versiyonu şeklinde hazırlanacağı sözü.

The Division'dan bir PC portu beklemeyin çünkü...
Bir oyuncunun geliştiricilere PC versiyonunu sorması üzerine verilen yanıtta Massive: ''Bildiğiniz gibi bizim zaten bir PC geliştirme geçmişimiz var. Şundan emin olabilirsiniz ki oyunun PC versiyonu bir port değil her yönüyle optimize edilmiş bir versiyon olacak. Amacımız platforma bakmaksınızın oyunu en iyi şekilde sizlere sunmak" dedi.

Bunun yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One'da da beklenen kaliteyi sunacaklarını belirttiler.

The Division, para üzerinden bulaşan bir virüs nedeniyle çöken toplumsal yaşantıyı konu alıyor. The Division adlı gizli organizasyona üye olan bir ajanı kontrol edip bir yandan virüsün sebebini araştırırken, bir yandan da şehirdeki diğer gruplara karşı savaştığımız bir yapım. Bakalım oyun bekleneni karşılayacak mı?
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 12:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Division'dan bir PC portu beklemeyin çünkü...

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×