The Division'ın büyük güncellemesinin detayları belli oldu

The Division'ın büyük güncellemesinin detayları belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 7.08.2017 - 11:06
Tom Clancy's The Division, 1.7 güncellemesinden eski oyuncularını geri kazanabilir.
Çıktığı dönemde oyuncular üzerinde büyük bir4 heyecan dalgası oluşturan Tom Clancy’s The Division'a gelecek olan ücretsiz 1.7 güncellemesinin detayları belli oldu. Şimdilik test sunucularında testi süren güncelleme, oyuna global etkinlikler, özel eşya verecek olan yeni gizli kutular ve karakterimizin daha kişileştirilmesi için yeni mekanikler getirecek. Outbreak adını alan bu global etkinlikler, 3 adet özel seti tamamlamaya yarayacak.

The Division'ın büyük güncellemesinin detayları belli oldu
Deadeye, Final Measure ve Lone Star adını alan bu setleri parçalar halinde toplayabileceğiz. Diğer bir yandan global etkinliklerde bu set parçalarını bulamazsak, set parçalarını satın almamıza yarayan "Global Token" eşyalarını ilgili etkinliklerden elde edeceğiz. Global Token'larımızı kullanarak ana üssümüzden özel set parçaları satın almak mümkün olacak.

Kişiselleştirme kısmında ise artık oyun başında taktığımız güneş gözlüklerini nihayet çıkarabiliyoruz. Daha fazla aksesuar takabildiğimiz bu ekranda saç - sakal tıraşı da olabileceğimiz söyleniyor. Çıktığı günden bu yana oyuncu kaybı yaşamaya devam eden oyuna böylesine güncellemeler gelmesi oyuncuları oldukça sevindiriyor. Ubisoft geliştiricilerini oyunu ayakta tutmaya çalıştığı bu tip çalışmaları yüzünden tebrik ediyoruz.
Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 20:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2017 21:27
Diablo 4 niye gerekliyse division 2 de o yüzden gerekli. BAYDILAR. Ama adamlar hakli biz türkler o kadar para kazansak bi daha oyun moyun yapmayız :)
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2017 08:09
Demek Diablo 3 sizi tatmin edemiyor... Diablo 4 istiyorsunuz. Oyunun dosya boyutu tam iki katına çıktı. Tonlarca içerik çıktı üstüne. Açıp bi oynarmısınız.. Varsa şayet
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2017 21:30
Ben 3 karakter yaptim . 2 siyle oyunu full bitirdim. Ama incursionlar kasıyo hiç işim olmaz. Bize hikaye gerek. DLC yi neyleyim :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 19:13
her güncellemede aynı başlıklarla çıkması şaşırtıcı değil mi :) anlaşılan ubisoft bu oyun için inceleme sitelerini dergilerini satın alırken standart edition olarak değilde premium olarak satın almış. böylece ömür boyu oyunu yalama garantisi veriyorsunuz sanırsam?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2017 14:31
Türkiyede bu oyunu oynayan yok gibi bir şey ama oyuncu sayısı o kadarda az değilki dünya genelinde Ubisoft hala oyuna destek veriyor ve geliştiriciler oyuncuları dinleyerek oyunu geliştiriyorlar güncel tutmaya çalışıyorlar.
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2017 14:47
Yok gibi bir şey dedim zaten :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2017 11:44
komik bir şey söyleyeyim mi? oyun hala şu en yukarıdaki resimdekine yakın bile değil. güyya yıkılma koymuşlar amma velakin kimse ıskalamıyor bile değil bu şekilde zarar gören araçlar 3-5 çizikten fazlası hiçbir şeyde yok. ubisoft çok ilginç bütün oyunlarında batırmadı. bir tek rainbow six siege iyi.
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2017 14:46
Herkeste macro var
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×