The Division'ın olayı keşifmiş

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 9.12.2013 - 23:15
Öyle grafiklerle keşif tabii
The Division Snowdrop Motorunun gösterimiyle pek çoğunuzun en fazla beklenen oyunlar listesinde zirveye tırmanmayı başardı bile; fakat Massive'in açıkladığı yeni bilgiler henüz ikna olmamışlarınızı da cezbedebilir. Firmanın iletişim direktörü Martin Hultberg "Oyun daha geleneksel anlamıyla keşif üzerine. Maceralardan bahsediyoruz. Oyunculara istedikleri yere gitmeleri, istedikleri şeyleri yapmaları iznini veriyoruz, bu da farklı bir hikâye anlatım tarzını gerektiriyor. Olay özgürlük, her şey oyuncu hakkında ve hikâye bu sınırlara uymak zorunda. Herkesin farklı şeyler tecrübe etmesini istiyoruz, herkesin kendi Division hikâyesi olmalı" dedi. Valla o grafiksel detayın altında, bu denli bir özgürlük yatarsa... Ne diyelim, sanıyoruz Division yeni neslin adını koymaya geliyor!

The Division'ın olayı keşifmiş
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 01:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Division'ın olayı keşifmiş

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×