The Elder Scrolls dünyasının parşömenleri bu sefer gerçek oldu

The Elder Scrolls dünyasının parşömenleri bu sefer gerçek oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 11.03.2018 - 01:47
Ne tarafa doğru Fus Ro Dah'layalım?

Çeşitli oyun ve fantastik filmlerin ikonik araç / gereçlerini gerçek hale getiren Volpin Props isimli YouTube kanalı, bu sefer The Elder Scrolls dünyasının parşömenlerini gerçek hale getirdi. The Elder Scrolls dünyasının kadim parşömenleri olan bu parçalar sayesinde dünyanın geçmişi hakkında bilgiler edinebiliyoruz. Diğer bir yandan Volpin Props'un, bu konuda Bethesda'dan resmi izin de aldığını belirtelim. İnce detaylar konusunda Bethesda ile birlikte çalışan tasarım ekibi, parşömenlerin oyunda gözüken halinin aynısını kalıba dökmüşler. Her türlü detayı gerçeğine aktaran tasarımcıların ortaya oldukça güzel bir işe koyduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

The Elder Scrolls parşömenlerinin aynısı yapıldı

Tüm bunların yanında The Elder Scrolls serisine The Elder Scrolls Online'ı çıkardıktan sonra ara veren Bethesda'nın yeni bir oyunu ne zaman yapacağı belli değil. The Elder Scrolls 6 hakkında firmaya yakın kişilerden çeşitli söylentiler geliyor. Ancak resmi ağızdan herhangi bir bilgi açıklanmadı. Muhtemelen geliştirici ekip, The Elder Scrolls Online, oyuncu tabanında belli bir doygunluğa ulaştıktan sonra firmadan yeni bir The Elder Scrolls oyunu göreceğiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 20:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2018 08:10
Adamların işi yok bilader
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×