The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC'si çıktı

Ersin Kılıç 14.03.2023 - 13:36
Scribes of Fate zindan DLC'sinin çıkışıyla The Elder Scrolls Online'ın 2023 macerası Morrowind Üzerindeki Gölge bugün başlıyor.

Scribes of Fate DLC'sinde dört oyunculu iki yeni PvE zindanı, Bal Sunnar ve Scrivener's Hall bulunuyor. Oyuncular, bu zindanlarda daha büyük bir macera olan Morrowind Üzerindeki Gölge'yi başlatacak iki eşsiz hikâyeyi keşfedecek.

Bu macera, yılın ilerleyen zamanlarında çıkacak olan Necrom başlangıcına ve Necrom bölümüne giden yolda ilerlemenizi sağlayacak. İki zindan da normal, veteran ve hard mode zorluklarında tamamlanabilir. Ayrıca eşsiz ödüller, başarımlar, altı yeni eşya seti, iki monster seti ile yepyeni bir görünüm, ifadeler ve daha fazlasını içeren pek çok toplanabilir eşyayı beraberinde getiriyor. 

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC'si çıktı

Bal Sunnar ve Scrivener's Hall zindanları hakkında daha fazla bilgiye ESO resmi internet sitesinden ulaşılabilir. 

Zindan DLC'siyle beraber 37. Güncelleme ana oyun yaması da geliyor. Bu yeni yama, mevcut tüm ESO oyuncuları için ücretsiz ve birçok hata düzeltmesi, eklenti ve geliştirme içeriyor. Tüm bunlara yepyeni erişilebilirlik özelliği olan Yardımcı Ekran Anlatımı da dahil. Ayrıca Housing (Ev) sistemi için birçok oynanış kalitesini arttıran iyileştirmeyle birlikte ilerleyen günlerde yapılacak olan oyun içi etkinlik Jesters Festival'da kazanabileceğiniz bir kozmetik araç olan Hide Shoulders (Omuzlukları Gizleme) seçeneği de bulunuyor.  

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC paketine ESO Plus üyeliğiyle veya Crown Store'dan (DLC'lerin altında listelenir) 1.500 crown karşılığında satın alarak erişebilirsiniz. Ayrıca Scribes of Fate Collector's Bundle 4.000 crown karşılığında alınabilir. Pakette DLC'ye erişim, Antecedent Scholar's Guar bineği, Blightlord's Skeever pet'i ve beş Crown Experience Scroll bulunur. 

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC'si çıktı

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC paketi ve 37. Güncelleme ana oyun yaması şimdi PC/Mac'te oynanabilir, Xbox ve PlayStation konsollarına ise 28 Mart'ta gelecek. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2024 19:30
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2023 11:39
Akıncı sınıfı var mı oyunda?
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2023 16:38
Aman Tanrım , eso ve yeni çıkan 873161231. dlc si mi ? Take my money
Kalan Karakter: 300 Gönder
The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC'si çıktı
İlginizi Çekebilir