The Elder Scrolls Online'ın Dragon Bones güncellemesi çıktı

The Elder Scrolls Online'ın Dragon Bones güncellemesi çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 1.03.2018 - 11:18
Oyun güncellenmeye devam ediyor.

The Elder Scrolls Online'ın beklenen güncellemesi yayınlandı. Dragon Bones güncellemesi oyunculara oldukça fazla yeni özellik sunuyor. ZeniMax Online Studios, bugün The Elder Scrolls Online - Dragon Bones adı verilen iki dungeon DLC Oyun Paketi ve bir sürü yeni özellik ve yükseltme içeren ve herkes için ücretsiz bir eklentiye sahip, 2018'in ilk önemli güncellemesi olan PlayStation 4 ve Xbox One'a yönelik ücretsiz güncelleme yayımladı.

Dragon Bones DLC Oyun Paketi, normal ve veteran modlarda olarak iki yeni zindan olan; Scalecaller Peak ve Fang Lair bölümlerini içeriyor. Oyunculara ayrıca, zindanların birine girilmesi durumunda yeni eşyalar ve canavar setleri, koleksiyonlar ve ödüller ile Renegade Dragon Priest maskesi hediye ediliyor. Dragon Bones DLC Oyun Paketi, ESO Plus üyeleri için ücretsizdir ve üye olmayan kullanıcılar Crown Mağazasından satın alabilirler.

Herkes için ücretsiz Update 17, Dragon Bones ile aynı anda sunuluyor. Güncelleme yenilenmiş bir kıyafet sistemi, iki yeni muharebe sahası, oldukça beklenen bir ev depolama sistemi, seviyelendirme ve beceri danışmanları ile savaş için çeşitli stratejik gelişmeler gibi ek oyun özellikleri içeriyor.

Dragon Bones ve Update 17 daha önce 12 Şubat'ta PC ve Mac için piyasaya sürüldü. Dragon Bones ve Update 17 hakkında daha fazla ayrıntı için The Elder Scrolls Online web sitesindeki makaleyi okuyabilirsiniz.

Basın bülteni

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 09:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 1.03.2018 14:04
Bit artık lanet olasıca oyun. Sen bitmeden yeni Elder Scroll oyunu geleceği yok. Hayatımda bu kadar nefret ettiğim bir oyun olamaz. İşin ironik tarafı bende satın aldım bu ruhsuz oyunu. Elder Sroll hikayesine hiç yakışmayan bir oyun BENCE.
Masterlee
Masterlee 2.03.2018 22:33
World of Warcraft senaryosu ve ruhu bana göre çok iyi mesela. Elder Scroll evrenini de çok severim ve tabii ki bu kadar güzel bir evrenden çok iyi senaryo bekliyorum. Oyunu alma sebebim daha önce yayınlanan tanıtımlarında tam bir Elder Scroll evrenine uyan muhteşem senaryosu var dendiği içindir. Oyunu sevenlere saygım sonsuz tabii ki . Asla bok atmak gibi bir derdim olmaz zaten. Bence dememin sebebi de budur. Değişik diyen arkadaşa neyse boşverin :)
Archkin
Archkin 1.03.2018 20:05
Sen ne diyon la değişik
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2018 17:18
mmo dan ne kadar bir senaryo veya ruh bekliyorsun bir yerden sonra tamamen dungeon veya pvp kasmaya yöneldiğin veya crafting için hayvan kesme bitki toplamaya döndüğü oyun türü sen gidip de hikaye beklentisiyle alıp hele hele de elder scrolls kalitesinde bir hikaye suç tamamen senindir oyunun değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2018 22:53
Adam dogru diyir.Esas degisik sensin.Kayip tür
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2018 21:47
p2w olmayacak denen ama knight online gecen bir oyun p2w konusunda bu arada 1600 saat eso oynadım artık BDO geçtim en azından ona göre p2w değil :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2018 19:45
Oyun cok guzel 20 saati gectim bayildim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2018 15:56
Oyun bana göre en keyifli MMO RPG kimse bok atmasın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×