The Elder Scrolls V: Skyrim için Fall Guys modu yapıldı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 25.08.2020 - 13:05
The Elder Scrolls V: Skyrim için yapılmış en ilginç modlardan biriyle karşınızdayız. Fall Guys karakterleriyle troll öldürmek ister misiniz?

The Elder Scrolls V: Skyrim için belki de tarihin en ilginç modlarından biri yapıldı. Oyuna Fall Guys karakterlerini ekleyen FallGuysFollower ile Skyrim, ağır bir doz Fall Guys aldı.

The Elder Scrolls V: Skyrim Fall Guys modu, ama neden?

Jarl Balgruff umarım yeni arkadaşlarıyla mutludur. Mod geliştiricisi m150, Skyrim Special Edition için bir "Fall Guys Takipçileri" modu geliştirdi. Mod, on kadar renkli küçük Fall Guy'ın sizi takip etmesine olanak sağlıyor. Bu küçüklerin yanında bir adet de duble boy Fall Guy yanınızda geziyor. Aşağıya bıraktığım videodan See Saw ve Fall Mountain'a tırmanmak için kullandıkları kararlılığı aynı şekilde düşmanlarınıza saldırırken kullandıklarını görebilirsiniz. Skyrim'de dolaşmak için yanınıza güvenilir bir çete arıyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz.

Mod ayrıca içinde birkaç ekstra Fall Guys öğesi de içeriyor. Fall Guys koruma kaskı, silah olarak kullanabileceğiniz parlak pembe bir Fall Guys çubuğu ve tatlı rulosundan yapılma bir şapka. Bu eşyaları herhangi bir demirhanede işleyerek yeni arkadaşlarınızın onları giymesini sağlayabiliyorsunuz, iyi haber! Siz de bunları giyebiliyorsunuz. Skyrim'in en sağlam ekibiyle ejderha avına çıkmak istiyorsanız modu deneyebilirsiniz.

FallGuysFollowers adındaki bu mod an itibari ile Nexus Mods'da mevcut. Modu yüklediğinizde küçük ama işlevsel dostlarımızı Whiterun'un kuzeyindeki Whitewatch Tower'da takılırken bulacaksınız. Burada onlarla konuşabilir ve onları partinize katılmaya davet edebilirsiniz. Yine de çalışması için Dragonborn DLC'sine ihtiyacınız var.

The Elder Scrolls V: Skyrim için Fall Guys modu yapıldı

The Elder Scrolls V: Skyim için yapılan çeşitli ilginç modlar görmüştük ancak bu sefer durum baya ilginç oldu. Skyrim'in tehlikeli yaratıklarla dolu devasa evreninde Fall Guys'ın sevimli minik karakterlerini görmek oyunun temasını tamamen değiştiriyor. Videodaki müziklerle birlikte şöyle bir baktığınız zaman, evrenin en ilginç birleşimlerinden birini yaşıyorsunuz. Minik karakterlerin trollerle dövüşmesi, kullandıkları silahlar, yürüyüşleri... İnsan hangisine şaşıracağını dahi şaşırıyor.

Ayrıca çeşitli Skyrim modları ile ilgili haberlerimize de bir göz atın. En kapsamlı rol yapma modu için gelen güncellemeye, oyuna sis ve çeşitli aydınlatmalar getiren moda ve birçok farklı içeriğe ulaşabilirsiniz. Eskimek konusunda hiçbir zaman iyi olamayan Skyrim, daha birçok içerikle süslenecek gibi duruyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2022 00:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2020 22:28
Oyunun.... :) Neyse demeyeyim hadi de bu ne aga ya :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Elder Scrolls V: Skyrim için Fall Guys modu yapıldı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×