The Elder Scrolls V: Skyrim nasıl yapıldı?

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 2.11.2011 - 11:07
Kamera arkası görüntülerle yapım videosu
11 Kasım'da epik maceraya başlayacağımız The Elder Scrolls V: Skyrim için Behind the Wall: The Making of Skyrim isimli video yayımlandı. Videoda oyunun yapım aşaması ve yapımcıların yorumları yer alıyor. Uzun zamandır geliştirme aşamasında olan Skyrim'de, ejderhaları yardıma çağırma imkanımız yer alacak. Yapım PC, X360 ve PS3 platformlarında piyasaya sürülecek.

İyi seyirler.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Elder Scrolls V: Skyrim nasıl yapıldı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×