The Escaper çıktı - Wartile konsollara geliyor

Berat Darıcı
Berat Darıcı 10.03.2020 - 02:18
The Escaper, Google Play ve Steam için çıktı. Ayrıca strateji oyunu Wartile 4 Mart 2020 tarihinde PS4 & Xbox One için çıkacak.

Nocturnal works tarafından geliştirilen ve yayınlanan macera oyunu The Escaper bugün Google Play ve Steam üzerinde çıktı. Gerçek zamanlı 3D grafiklere sahip oyun, kaçış oyunu. Ayrıca Wartile, 24 Mart 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Detaylar aşağıda.

The Escaper, keşif, bulmaca dolu ve zihni zorlayacak türde bir oyun. Sınırlı zamanın getirdiği stres ile beraber odadan kaçmaya çalışmanız gerekiyor. Dilerseniz zaman baskını olmadan da oyunu oynayabiliyorsunuz. Gizli ipuçlarını bulmaya çalıştığımız oyun fizik tabanlı. Kaçış odası oyunları mobil cihazlarda beğenilen bir tür.  Atmosferik müzikler ve ses efektleri ile sizi içine çekmeyi planlayan oyunun Steam adresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

The Escaper fiyatı

Oyunun Google Play üzerindeki demosuna buradan, 19.99 TL fiyat etiketi ile satılan asıl oyuna da buradan ulaşabilirsiniz. Oyun Steam üzerinden ise 16 Mart tarihine kadar %10 indirim ile 7,38 TL fiyat karşılığında satılmakta. Oyun için paylaşılan tanıtım videosu ise en aşağıda.

Dead by Daylight Mobile geliyor.

Wartile, 24 Mart 2020 tarihinde PS4 & Xbox One için çıkacak

Playwood Project tarafından geliştirilen, 8 Şubat 2018 tarihinde Steam üzerinden satışa çıkan strateji ve macera oyunu Wartile konsollara geliyor. Oyun PlayStation 4 ve Xbox One için 24 Mart 2020 tarihinde çıkacak.

İskandinav mitolojisinden esinlenilerek yapılan oyun, soğumaya dayalı bir strateji oyunu. Sıra tabanlı oyunların stratejik unsurlarını da barındıran Wartile aynı zamanda oyunu yavaşlatmanıza ve taktiksel açıdan zaman kazanmanıza da izin veriyor. Oyunun sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

The Escaper çıktı - Wartile konsollara geliyor

Minimum sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10/8.1/7
İşlemci: Intel Core i5 ya da daha iyisi
Bellek:  4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 ya da AMD Radeon HD 6870 
DirectX: Sürüm 11
Depolama alanı: 10 GB kullanılabilir alan

Önerilen sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10/8.1/7
İşlemci: Dört çekirdekli işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1050 ya da AMD RX 460
DirectX: Sürüm 11
Depolama alanı: 10 GB kullanılabilir alan

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2021 16:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Escaper çıktı - Wartile konsollara geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×