The Evil Within için Animasyon/Parodi videosu hazırlandı

Emin Çıtak
Emin Çıtak 14.11.2014 - 15:25
Bol bol eğlence, bol bol spoiler!
REsidentVille YouTube kanalı belki öyle çok popüler değil ama gerçekten güzel işlere imza atıyorlar. Son videolarında Mikami'nin yeni korku oyunu The Evil Within için bir parodi videosu hazırlamışlar.

Surgeon Simulator, Dark Souls, Resident Evil gibi yapımlara bolca göndermenin bulunduğu ve oldukça fazla spoiler içeren videoya göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Oyun içerisindeki klişelere ve mantık hatalarına farklı bir bakış açısıyla yaklaşılıyor.

İyi seyirler.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 00:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Evil Within için Animasyon/Parodi videosu hazırlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×