The Flash filminden Supergirl görüntüleri geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.06.2021 - 00:13
DC Evreni'nin en merak edilen filmlerinden biri olan The Flash filminin set arkasından Supergirl fotoğrafları gelmeye başladı.

The Flash filminde yer alacak kahramanlardan sadece birisi olan Supergirl'e ait set fotoğrafları gelmeye başladı. Ezra Miller'ı bir kez daha Barry Allen / The Flash rolü ile izleyeceğimiz filmin çekimleri devam ediyor. DC Sinematik Evreni açısından da oldukça önemli bir yere sahip olan filmin en azından bazı konularda evreni toparlaması da bekleniyor diyebiliriz. Çünkü Flashpoint hikayesinden uyarlanan filmin buna oldukça uygun bir altyapısı bulunmakta. Nitekim daha önce Batman rolü ile izlediğimiz önemli oyuncuları da bu filmde tekrar görme şansına erişebileceğimiz gibi DC Sinematik Evreni'nde ilk defa göreceğimiz karakterler de olacak.

The Flash filminden Supergirl görüntüleri geldi

İşte Supergirl karakteri de bunlardan sadece birisi. Dizi projeleri ile karşımıza çıkan bir Supergirl karakteri var fakat o Arrowverse adı verilen yapımlarda boy göstermişti. Yeni Supergirl ise DC Sinematik Evreni'ne en azından bu film ile dahil olacak diyebiliriz. Daha sonra kendi solo filmine de kavuşacak olan Supergirl'ü sinematik evrende Sasha Calle isimli oyuncu canlandıracak. Set fotoğraflarına da baktığımızda oyuncuyu kostümü içerisinde görüyoruz. Tabi etrafındaki kablolar ile birlikte en azından uçtuğu bir sahnenin çekildiği de anlaşılıyor.

Önümüzdeki yıl gösterime girecek olan ve DC Evrenini bir nevi yeniden başlatacağı söylenen The Flash filminde Ben Affleck ve Michael Keaton gibi oyuncular da yer alacak. Her iki karakteri de Batman rolü ile bu filmde izleme şansına erişeceğiz.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 01:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2021 09:03
Gelir şimdi woo supergil ü siyah saçlı esmer tenli yapmışlar çööpp diyenler
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2021 21:26
Superman ww2'de çıkarılan bir karakter ve bembeyaz bir adam, senden benden daha beyaz. Bunun kadın versiyonunu esmer tenli kısa saçlı yapmaları tamamen saçmalık, zamanın amerikan kültürüne tamamen ters, çok zorlama duruyor. Filminde keloğlanı zenci yapmak gibi bir şey bu.
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2021 20:18
Bu Süpergirl. Süperman ve Louis Lane'nin gelecekteki kızı Lara Lane Kent..bildiğimiz Süpergirl değil
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2021 14:29
Ben senin biyografini yazsam ama seni siyahi ve eşcinsel olarak anlatsam hoşuna gider mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2021 21:23
Superman japonya işgali sırasında çıkan bir batı kahramanıydı ve bembeyaz bir adamdı, bunun kadın halini özellikle daha kara tenli ve kısa saçlı bir kadın olarak seçmeleri sjw değil de nedir?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2021 13:52
Gayet hos oyuncu buna erkeksi diyenlerin kiz arkadaslarini merak ediyorum herhalde victoria secret modelleriyle birlikteler. tek hosuma gitmeyen pelerin neden olmadigi
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2021 17:02
Süper kahraman filmlerinin çoğunda pelerinsiz çekim yapılır. Özellikle aksiyon ve varsa uçuş sahnelerinde. Pelerin genelde cgi'dır ve sonradan eklenir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2021 18:02
Benoist ablamız iyiydi ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2021 11:40
Oğlan çocuğu gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Flash filminden Supergirl görüntüleri geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×