The Forest erken erişimden çıkarak nihayet tam sürüme geçti

The Forest erken erişimden çıkarak nihayet tam sürüme geçti

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.05.2018 - 11:36
Yıllardır erken erişimde olan yapım tam sürüme geçti

Hayatta kalma oyunlarının en güzel örneklerinden biri olan The Forest, bundan yaklaşık 4 yıl önce erken erişim sürecine girmiş ve bu süreçte güncellenmeye devam etmişti. İşte ilk olarak Mayıs 2014'te karşımıza çıkan hayatta kalma oyunu The Forest'in nihayet erken erişim sürecinden çıkarak tam sürüme geçeceği açıklandı. Üstelik oyunun tam sürümü için fazla beklememize de gerek yok.

The Forest tam sürüme geçiyor

Oyunun v1.0 sürümü ile birlikte birçok yeniliğe de sahip olacağını belirten yapım ekibi craftlanan elbiseler, yeniden elden geçirilen oyun sonu ve alternatif son gibi dinamiklerin de oyuna eklendiğini belirtmiş. Ekip ayrıca yıllardır kendilerine destek olan takipçi ve destekçilerine de büyük bir teşekkür etmişler. Oyunun tam sürüme geçmesi ile birlikte The Forest'in ilk büyük güncellemesi ile ilgili detaylar da geldi ve 22 Mayıs'ta oyunun sanal gerçeklik gözlüğü desteğine de kavuşacağı açıklandı.

Ekip ayrıca çökme gibi problemler ile karşılaşılabileceğini ama bunları da sadece birkaç gün içerisinde çözeceklerini de açıklamalarına eklemiş. Oyunun tam sürüme geçmesi ile birlikte yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 17:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×