The Forest'ın devam oyunu Sons Of The Forest için fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.12.2020 - 14:19
The Forest oyununun devam projesi olarak karşımıza çıkacak Sons Of The Forest için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı.

Macera türündeki Sons Of The Forest oyunu için dikkat çekici yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan The Forest oyununun devamı niteliğinde karşımıza çıkacak olan Sons Of The Forest, hem görsel yöndeki gelişimi hem de oynanış dinamikleri ile türü seven oyuncuları yine memnun edeceğe benziyor.

Sons Of The Forest için yeni video yayınlandı

Endnight Games ekibi tarafından geliştirilen Sons Of The Forest, 2021 yılında çıkacak. Net bir çıkış tarihi belli olmayan oyun Unity grafik motoru kullanılarak geliştiriliyor. Görsel olarak oldukça hoş gözüken oyunun yapım ekibi hem işleme hem de ışıklandırma gibi noktalarda önemli geliştirmeler yapıldığını belirtmiş. Bu sayede oyunun değişken hava şartlarının çok daha iyi gözükeceği gelen bilgiler arasında. Zaten yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda da karlı alanların ve değişen hava şartlarının gerçekten de güzel gözüktüğünü fark ediyoruz.

İlk oyunda olduğu gibi inşa etme dinamiklerinin oldukça önemli olduğu Sons Of The Forest oyununda yeni inşa seçenekleri ve düşman çeşitleri de bulunacak. Yakın dövüş dinamiklerine daha fazla ağırlık verilecek olan oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2021 00:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2020 16:31
Realci arkadaşı bekliyoruz buraya bu görüntülere de çizgi film derse onun hastane masraflarını ben karşılıyacağım direk.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2020 10:14
Bekliyrouz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2020 10:04
yaratıkları ırgat yapmaca oyunu olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2020 15:05
devamı gelcek bir oyun değildi bence ama fragmanda iyi gözüküyor
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2020 18:26
bence gelmesi lazım timmy en son sahnede mutant krizi geçiriyodu güzel bir oyun gibi olcak bence buda hatta forestten daha iyi gözüküyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Forest'ın devam oyunu Sons Of The Forest için fragman yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×