The Game Awards 2021'de sürpriz bir Sonic duyurusu gelebilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 7.12.2021 - 17:58
Yakın dönemdeki gelişmeler dikkate alınırsa, perşembe günü gerçekleşecek The Game Awards 2021 sırasında Sonic ile ilgili gelişmeler duyurulabilir.

Sonic tarafında yaşanan bazı gelişmeler, The Game Awards 2021'de Sonic ile ilgili bir duyurunun geleceği iddialarını kuvvetlendirdi. Yeni nesil oyunların duyurulması beklenen bu yıl ki The Game Awards etkinliğinde, şovun sunucusu Geoff Keighley'e göre büyük duyurular bekleyebiliriz. Resmi Sonic The Hedgehog Twitter hesabının attığı bir tweet, SEGA hayranlarını heyecanlandırdı.

The Game Awards 2021 sırasında Sonic ile ilgili sürpriz bir duyuru gelebilir

Resmi Sonic Twitter hesabı, sunucu Keighley'e Twitter üzerinden ulaşarak " Hey! Bu yılki TGA (The Game Awards) için fazladan biletiniz var mı?" diye sormuş. Keighley'de buna cevap olarak hesabın kendisini takip bile etmediğini belirtmiş ve bahsi geçen tweetlerin altı heyecan seline dönmüş dersek yanlış olmaz.

The Game Awards 2021
Resmi Sonic the Hedgehog internet sitesinin isim hakları için, başına "frontiers"'ın eklendiği yeni bir ismin satın alındığı da iddia ediliyor. İsim henüz resmen duyurulmadığı için siteye şimdilik girilemiyor.

Bunun önemli olmasının sebebi, geçtiğmiz Mayıs ayında SEGA'nın hafifçe ima ettiği yeni bir sonic oyununun adının Sonic Frontiers olduğu iddiası. Açık dünyada geçmesi beklenen oyun Playstation 5 harici tüm platformlar için duyurulmuştu.

Oyunun adının Sonic Frontiers olacağı iddiası da, 17 Ekim'de yayınlanan isimsiz bir sızıntıya dayanıyordu.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 02:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 14:17
sonic kimin umrunda ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 16:00
Dost acı söyler sonic'in devri bitti. Artık işleri zor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Game Awards 2021'de sürpriz bir Sonic duyurusu gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×