The Game Awards'ta silahlı saldırı ihbarı yapılmış

The Game Awards'ta silahlı saldırı ihbarı yapılmış

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 13.12.2017 - 11:17
Rick and Morty yıldızı için silahlı saldırı ihbarı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen The Game Awards, şimdiye kadar ki en başarılı oyun etkinliklerinden biriydi. Ancak, bu etkinlik belki de tarihin en karanlık günlerinden biri olabilirmiş. Rick and Morty'nin yapımcılarından ve aynı zamanda seslendiren kişi Justin Roiland, silahlı bir saldırganın hedefindeymiş. Blast tarafından toplanan belgelere göre, The Game Awards'ın gerçekleştiği Microsoft Theater'dan birisi Los Angeles polis departmanı ile iletişime geçerek ihbarda bulunmuş. Potansiyel tehdit olarak görülen bir link üzerine harekete geçen polis ise önlemlerini almış. İhbara göre saldırgan etkinliğe üç tabanca, iki smg, bir pompalı tüfek ve bomba yüklü bir yelek ile etkinliğe katılacak olan saldırgan, 4chan kullanıcıları tarafından ortaya çıkartılmış.

Justin Roiland'a The Game Awards'da silahlı saldırı ihbarı

4chan'de bir gönderi altına Justin Roiland'ı ve katılımcıları, polis kendisini vurana kadar öldürmek istediğini belirten saldırganın yorumu önce Twitter üzerinde yayıldı. Sonrasında ise 4chan kullanıcının IP bilgilerini polise teslim etti. İngiltere'de yaşadığı fark edilen kullanıcı için gözaltı kararı çoktan çıkartıldı. Bu tehdit pek de gerçekçi olmasa da yine de potansiyel tehditten dolayı başı yanacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 08:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2017 12:47
La daha 6 sezon var nereye Rick?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×