The Hobbit'i YouTube'dan izlemek ister misiniz?

The Hobbit'i YouTube'dan izlemek ister misiniz?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.12.2012 - 12:06
Sadece "ufak" bir farkla
Şu aralar hem oyun hem fantastik film severler için varsa yoksa Hobbit: Beklenmedik Yolculuk. Ciddi anlamda bir görsel şölen sunan ve bizleri mest eden yeni Peter Jackson filmi sinemalardan uzun süre kalkmayacak gibi.

Peki siz Hobbit filmini bedava izlemek ister misiniz? Hayır, bu sefer herhangi bir şey dağıtmıyoruz. Bu seferki YouTube'dan.

1985 yılında Sovyetler Birliği'nde çekilen bir Hobbit filmini karşınıza çıkartıyoruz. 1 saat 12 dakikalık bu film tamamen Rusça (çok şaşırdınız değil mi?) lakin filmi bizlere sunan YouTube üyesi  Sergey Pavlov'a göre altyazılar hazırlanma aşamasındaymış.

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk'u izleyenler, bir karşılaştırın bakalım. Bu arada bu haberi bizlerle paylaşan eski editörümüz Özgür Yıldız'a da teşekkür ederiz.

İyi seyirler.


Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 14:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×