The Humble THQ Bundle kampanyası

The Humble THQ Bundle kampanyası

Ayhan Yenigün
Ayhan Yenigün 30.11.2012 - 23:45
7'si bir yerde.
The Humble THQ Bundle kampanyası
The Humble Bundle kampanyaları bildiğiniz üzere farklı çatı altındaki eserleri cüzi fiyatlarla alabileceğimiz şekilde bizlere sunuyor. Bu indie oyunlar olsun, bir yazarın yada yayımevinin kitapları olsun, bir sanatçının albümleri olsun her bireyin dikkatini çekecek unsurlardan oluşabiliyor.

Şimdiki kampanya ise biz oyunseverlerin dikkatini bir hayli çekecek türden. THQ firmasının son yıllardaki bir kaç popüler yapımını derleyip sunan Humble Bundle, bize bu oyunlara 1.00$'a ulaşma fırsatı sunuyor. Evet yanlış okumadınız. 1.00$'a tam 6 adet THQ oyununa sahip olabilirsiniz. Bu oyunlar neler mi?

The Humble THQ Bundle kampanyası
"Darksiders", "Metro 2033", "Red Faction: Armageddon", "Company of Heroes", "Company of Heroes: Opposing Fronts" ve "Company of Heroes: Tales of Valor" yapımlarından oluşuyor.

Arasında Saint Row: The Third'de var dediğinizi duyar gibiyim. Bu yapımın da dahil olduğu tüm paketi almak isterseniz ödemeniz gereken toplam tutar ise 5.23$. Bu fiyatları ödedikten sonra site size bir kod verecek ve bu kod ile oyunları "Steam platformu üzerinden aktifleştirebileceksiniz."
Siteye http://www.humblebundle.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 17:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×