The International 7'nin ödül havuzu rekor kırıyor

The International 7'nin ödül havuzu rekor kırıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 14.07.2017 - 17:07
20 milyon dolar barajı geçildi
Yedincisi düzenlenecek olan Dota 2'nin dünya finali, e-spor tarihinin en büyük ödül havuzuna sahip turnuva olacak. 20,893,865$ olan ödül havuzu gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Dota 2'nin mağazasında satılan Battle Pass'in bir kısmı ödül havuzuna aktarıldığından, turnuva gününe kadar miktarın ne kadar olacağını kestirmek oldukça güç. Valve'ın, turnuvanın ödül havuzu için bulduğu dahiyane bu çözüm karşısında, diğer e-spor firmalarının ödül havuzu konusunda atak yapması oldukça zorlaşmış durumda. Dota 2 oyuncuları ise Battle Pass'in bu kadar satılmasının sebebi olarak co-op senaryo modunu gösteriyor.
The International 7'nin ödül havuzu rekor kırıyor
Arkadaşlarınız ile keyifli saatler geçirebileceğiniz co-op senaryo modunda, Dota 2'nin hikayesine göz atabiliyordunuz. Kuzey Amerika, Çin, Güneydoğu Asya ve Avrupa'da yapılan turnuvalar sonucunda en iyi takımların yarışacağı The International 7'yi tüm e-spor heyecanla izleyecek. Rekor derecede büyük olan ödül havuzundan, pay sahibi olmak isteyen takımlar arasında en iyisinin hangisi olacağı ise oyuncular arasında ateşli tartışmalara sebep oluyor. Dota 2 oyuncularının bir çoğu Çin ve Avrupa takımlarını favori olarak göstermekte. 13 Ağustos tarihinde Seattle kentinde gerçekleşecek olan turnuvayı canlı olarak buradan izleyebilirsiniz.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 13:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2017 17:49
soan çok oldukça yiyenide çok olur. bukadar huziri bir halta yaramayan şeylere para harcayan bir nesil yoktur sanırsam 1990 yıllardan sonra millet oyuna kumara parayı yatırır olmuş valla hiç gelecegi düşünen yok kenara yatırım yapan yok 3. dünya savası patlak verince cuvallıyacak dünya
MK Okuru
MK Okuru 17.11.2017 11:42
Şu burundan çekince nefes alımını rahatlatan ilaç var ya, ondan kullanmalısın.
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2017 00:52
3. dünya savaşı, oyunlarda kumar teması, evet.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×