The Italian Job

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Hile Modu: Main Menu'de; üçgen(2), O, üçgen, O, üçgen, kare, üçgen, kare, üçgen tuşlarına basın. Böylece tüm hile opsiyonları açılacaktır.

Tüm Challenge'lar: Main Menu'de; kare(2), üçgen, O(2), kare, üçgen, O tuşlarına basın. Böylece tüm Challenge'lar açılacaktır.

Tüm Checkpoint'ler: Main Menu'de; O, kare, üçgen, kare, üçgen, kare, üçgen, kare, O tuşlarına basın. Böylece tüm Checkpoint'ler açılacaktır.

Tüm Destructor'lar: Main Menu'de; üçgen, kare(2), üçgen, kare(2), üçgen, O(3) tuşlarına basın. böylece tüm Destructor'lar açılacaktır.

Lamborghini Miura ve Tüm Free Ride'lar: Main Menu'de; kare, üçgen, kare, O(3), üçgen, O tuşlarına basın. Böylece Lamborghini Miura ve extra araçlar açılacaktır. (Free Ride)

Level Seçme: Career Mode'da oyunu durdurun, sonra R1'e basılı tutun ve üçgen, sol(2), üçgen, O, yukarı(2), kare tuşlarına basın. Tüm Level'lar Career Mode'da açılacaktır.

Lamborghini Miura: Oyunu bitirince Free Ride Mode'da Lamborghini Miura açılacaktır.
The Italian Job

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×