The King of Fighters 14'ün PS4 demosu yarın geliyor!

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 18.07.2016 - 14:52
Yeni fragman da yayımlandı
Dövüş oyunu denildiğinde akla ilk gelen klasiklerden biri olan King of Fighters, bizim geni gençliği Neo Geo emülatörleri ile geçmiş kullanıcılar için anılar ile eş anlamlı bir oyun. 14. oyunu ile Ağustos ayında PlayStation 4 için raflardaki yerini alacak olan King of Fighters 14'ten, bugün yeni bir fragman yayımlandı.

Oyunun hikayesini ve demosunu bizlere gösteren fragmanı aşağıdan indirebilirsiniz. Oyunun PlayStation 4 demo'su ise yarın indirilmeye sunulacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arcade Fire
Arcade Fire 18.07.2016 23:06
Oyun içeriğiyle grafiklerin iyi olmamasını affettiriyor bence, ama online kötü olursa yine hiç iyi olmaz. Demoda online oynayamayacağız sanırım.

Yakında PS4 ve Vita için Neo Geo klasiklerinden Garou: Mark Of The Wolves geliyor bunun da haberi yapılabilir. Bir de artık bir SNK vs Capcom 3 gelse çok iyi olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The King of Fighters 14'ün PS4 demosu yarın geliyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×